formy školení

Školení / trénink nabízíme v následujících formách:

1. Celodenní školení + praktický tréning (8 hodin) určený pro jednu oční optiku. Školení i tréning probíhá v prostorách optiky, na jejich zařízeních, což umožňuje maximálně využít potenciál vybavení optiky (s případnými doporučeními) a výhody domácího prostředí. Termín lze vybrat v kalendáři.

 

2. Samostatné půldenní školení + praktický tréning (4 hodiny) určený a situovaný jako v bodě 1.

 

3. Celodenní intenzivní tréning (8 hodin) určený pro jednotlivce. Skupina účastníků musí činit min. 5 a max. 7 osob. Podstatou intenzívního tréninku je aktivní zapojení všech účastníků. Tréning probíhá v nezávislých prostorách v oblasti působení účastníků na zařízeních firmy Optikonzult. V ceně je zahrnut pronájem prostor, vybavení, oběd a občerstvení o přestávkách. Termíny školících / tréningových akcí jsou vyhlašovány dopředu anebo v případě seskupení min. 5-ti účastníků lze dohodnout individuální termín v kalendář.

 

4. Celodenní školení a kurzy s praktickými ukázkami (8 hodin) určené pro jednotlivce ve větších skupinách (10 – 15 osob). Akce jsou vhodné především pro získání teoretických znalostí s praktickým vyzkoušením / předvedením školených technik na našich zařízeních. V ceně je zahrnut pronájem prostor, vybavení, oběd a občerstvení o přestávkách. Termíny a místa školicích akcí jsou vyhlašovány dopředu.

 

Na ceny školení / treninků se dotazujte na níže uvedených kontaktech.

 

V případě školení a tréninků subjektivní refrakce, které provádíme na našich přístrojích, používáme přístroj MultiVisus od firmy Bon Optic umožňující mimo jiné:

  • pozitivní polarizace na profesionálním LCD, kompletní implementace MKH, Mallet test, Schober test a celá řada dalších bino testů
  • zážitková optometrie, mono měření za binokulárních podmínek, astigmatická refrakční rovnováha
  • měření kontrastní citlivosti, vedoucího oka
  • dynamické testy zrakové ostrosti a stereopse

Kontakt

Martin Suder info@optikonzult.cz +420 773 048 063

© 2023 Optikonzult.cz - odborné poradenství - Prezentace, školení, tréninky a konzultace v oblasti oční optiky a optometrie.